بازتاب انتشار مجله ادبیات متعهد در پایگاه خبری رویداد ایران

بازتاب انتشار مجله ادبیات متعهد در پایگاه خبری رویداد ایران

شماره ۱۵ از دوره سوم مجله ادبیات متعهد منتشر گردید. این شماره با آثار داستانی از آقای جهانگیر هدایت، آقای رضا نجفی و آقای محمدرضا نظری دارکولی و همچنین گفتگویی اختصاصی با آقای رضا نجفی در مهرماه جاری منتشر و در اختیار علاقه مندان ادبیات داستانی کشور قرار گرفت.
 

نشریه ادبیات متعهد به صورت اختصاصی شعر و ادبیات داستانی در سال 1400 با داشتن رویکرد حفظ آزادی، استقلال و عدم وابستگی به سازمان های داخلی یا خارجی به صورت چاپی و در گستره سراسری با مدیرمسئولی و سردبیری پارسا نظری منتشر شده و چاپ این مجله ادبی علیرغم تمامی ناملایمات موجود تاکنون نیز ادامه دارد.

محور های ارسال اثر بر اساس اهداف و چشم انداز نشریه ادبیات متعهد:

- در بخش شعر و داستان: شامل شعر، داستانک، داستان کوتاه، داستان بلند می باشد.

- بخش مقالات، به آثار مروری و پژوهشی ادبی اصیل با چکیده انگلیسی اختصاص می یابد.

- در بخش نقد و بررسی به آثار ادبی فاخر پرداخته می شود.

- بخش کودک و نوجوان، در این بخش آثار داستانی رده سنی 16-8 سال مورد بررسی قرار می گیرد.

- بخش گفت و گو، این بخش به مصاحبه های تخصصی و مهم اختصاص می یابد.

لازم به ذکر است مجله ادبیات متعهد با رسالت عدم قبول هرگونه تبلیغات و اسپانسری نهاد های تبلیغاتی، بر حفظ آزادی عمل نشریه در انتخاب محتوای با کیفیت تاکید دارد و همچنین انتشار و توزیع مجله به صورت رایگان پس از چاپ مجله در وبسایت رسمی نشریه و همچنین سایر مراکز نمایه شده، در جهت گسترش کتابخوانی و ارتقای فرهنگ و ادب این مرز و بوم فعالیت می نماید.

به جهت دانلود آثار این شماره و همچنین آرشیو کامل شماره های پیشین مجله ادبیات متعهد و ارتباط به وبسایت نشریه به آدرس:   www.adabiyatemoteahed.ir  می توان مراجعه نمود.