بازتاب انتشار مجله ادبیات متعهد در شبکه / روزنامه شرق

بازتاب انتشار مجله ادبیات متعهد در شبکه / روزنامه شرق

مجله ادبیات متعهد منتشر شد

شماره ۱۵ از دوره سوم مجله ادبیات متعهد منتشر گردید. این شماره با آثار داستانی از آقای جهانگیر هدایت، آقای رضا نجفی و آقای محمدرضا نظری دارکولی و همچنین گفتگویی اختصاصی با آقای رضا نجفی در مهرماه جاری منتشر و در اختیار علاقه مندان ادبیات داستانی کشور قرار گرفت.

نشریه ادبیات متعهد به صورت اختصاصی شعر و ادبیات داستانی در سال 1400 با داشتن رویکرد حفظ آزادی، استقلال و عدم وابستگی به سازمان های داخلی یا خارجی به صورت چاپی و در گستره سراسری با مدیرمسئولی و سردبیری پارسا نظری منتشر شده و چاپ این مجله ادبی علیرغم تمامی ناملایمات موجود تاکنون نیز ادامه دارد.

محور های ارسال اثر بر اساس اهداف و چشم انداز نشریه ادبیات متعهد:

- در بخش شعر و داستان: شامل شعر، داستانک، داستان کوتاه، داستان بلند می باشد.

- بخش مقالات، به آثار مروری و پژوهشی ادبی اصیل با چکیده انگلیسی اختصاص می یابد.

- در بخش نقد و بررسی به آثار ادبی فاخر پرداخته می شود.

- بخش کودک و نوجوان، در این بخش آثار داستانی رده سنی 16-8 سال مورد بررسی قرار می گیرد.

- بخش گفت و گو، این بخش به مصاحبه های تخصصی و مهم اختصاص می یابد.

لازم به ذکر است مجله ادبیات متعهد با رسالت عدم قبول هرگونه تبلیغات و اسپانسری نهاد های تبلیغاتی، بر حفظ آزادی عمل نشریه در انتخاب محتوای با کیفیت تاکید دارد و همچنین انتشار و توزیع مجله به صورت رایگان پس از چاپ مجله در وبسایت رسمی نشریه و همچنین سایر مراکز نمایه شده، در جهت گسترش کتابخوانی و ارتقای فرهنگ و ادب این مرز و بوم فعالیت می نماید.

به جهت دانلود آثار این شماره و همچنین آرشیو کامل شماره های پیشین مجله ادبیات متعهد و ارتباط به وبسایت نشریه به آدرس:   www.adabiyatemoteahed.ir     می توان مراجعه نمود.

لینک خبر: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-905983