سفارش نسخه چاپی نشریه

برای تکمیل سفارش باید به سامانه وارد شوید و یا اینکه ثبت نام کنید.

لطفا صاحبان اثر و تمامی علاقه مندان جهت خرید نسخه چاپی مجله، دوره(سال) و شماره(ماه) مورد نظر را انتخاب و ثبت نمایید.

شماره کارت واریز وجه:

6037-9919-4776-2260

IR400170000000341622970003

بانک ملی - بنام پارسا نظری

 

 توضیحات لازم:

 

  • مخاطبان گرامی ضمن قدردانی با توجه به اختصاص نیروی انسانی جهت پست مرسوله، لطفا در صورت امکان، حداقل تعداد سفارش مجله 3 عدد و بالاتر باشد.
  • لطفا آدرس پستی خود را به صورت کامل (استان-شهرستان-منطقه/خیابان/محله- کد پستی و شماره همراه )درج نمایید.
  • با توجه به ارسال مجله به تمام نقاط کشور و ارائه بازه ی قیمتی متفاوت توسط اداره پست، برای سفارش تعداد کمتر از 10 عدد مبلغ 30 هزار تومن به صورت پیشفرض به جهت هزینه ارسال پستی به قیمت نهایی سفارش اضافه گردد، بدیهی است اگر مبلغ دریافتی اداره پست کمتر 30 هزار تومن گردد، مابقی هزینه به سفارش دهنده عودت داده خواهد.
  • طبیعتا در صورت سفارش بیشتر از 10 عدد و افزایش وزن مرسوله، مبلغ هزینه پستی 60 هزار تومن و به نسبت تعداد سفارش افزایش و واریز گردد.
  • مبلغ نهایی دریافت شده به جهت پست مرسوله، دقیقا برابر با برچسب اداره پست خواهد بود و سایر هزینه های پیک و یا اختصاص نیروی انسانی جهت ارسال و سایر خدمات بر عهده دفتر مجله می باشد.
  • لازم به یاداوری می باشد، مابه تفاوت و اختلاف قیمت هزینه پرداختی سفارش دهنده جهت دریافت مرسوله و برچسب رسمی هزینه اداره پست، سریعا به حساب سفارش دهنده بازگشت داده خواهد شد.
  • ثبت سفارش در 24 ساعت شبانه روز در دسترس و قابل انجام می باشد - منتها ارسال مرسوله بر اساس روزهای کاری عادی می باشد و در صورت وجود تعطیلات، پس از بازه ی زمانی تعطیلات ارسال می گردد.

نکته مهم:

صاحبان آثار و سایر علاقه مندان به خرید مجله به جهت اطلاع از قیمت هر جلد، می توان بر روی دوره مورد نظر در صفحه اصلی کلیک و با مشاهده تصویر جلد مجله از قیمت تمام شده هر جلد آگاه شد.

 

شماره تلفن پشتیبانی : 09199782863